Výsledky školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce pro žáky 8. a 9. ročníku

Výsledky školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce pro žáky 8. a 9. ročníku

20. 3. 2016

O účast ve školním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce byl mezi žáky 8. a 9. ročníku mimořádně velký zájem. Své znalosti si změřilo 31 žáků. Úroveň byla vysoká a zájem dětí všechny učitele potěšil. Je škoda, že naše škola nemůže posílat žáky druhého stupně do běžných soutěží. Na základě výnosu MŠMT (viz níže) se naši žáci mohou zúčastnit pouze soutěže v kategorii II C, která je určena dětem z bilingvních rodin, nebo těm, které navštěvují bilingvní školy, popř. v minulosti studovaly v zahraničí.

 "- žák v rámci školní docházky se učí/se učil alespoň po dobu jednoho školního roku minimálně jednomu předmětu v daném jazyce (nepočítá se samotná výuka přísl. CJ) - například navštěvuje/navštěvoval bilingvní gymnázium či jinou školu, která má povolení MŠMT k výuce některých předmětů v cizím jazyce."

Výsledky soutěže:

1.  Markéta Čapáková

2.  Otto Eden

3.  Kristýna Krejčová + Jakub Řiháček

4.  Šimon Franc

5.  Zdeněk Seják

6.  Tomáš Mička

7.  Oskar Hubáček

8.  Johana Horáková

9.  Táňa Eisenbergerová

10. Amálie Vašíčková

Všem soutěžícím blahopřejeme, děkujeme a přejeme mnoho chuti do dalšího studia.