Suverénní basketbalisté Bakalky

Suverénní basketbalisté Bakalky

Dne 28.3. se hrál na naší  škole ZŠ Bakalovo nábř.  turnaj čtyř škol v basketbalu – okresní přebor v kategorii HIII. Tým složený z šestých a sedmých ročníků, pod vedením kapitána Romana Slováka a trenérky Evy Cenkové, vysloveně převálcoval ostatní školy. V prvním zápase náš tým porazil ZŠ Zemědělskou s výsledkem 31:6. Chlapci takto lehce procházeli celým turnajem až do finále, kde poměřili síly se školou ZŠ nám. Svornosti. Naše škola již ze začátku dominovala rychlostí a bojovností. Díky tomuto výkonu náš tým vyhrál 46:16. A tak se pomocí prvního místa  hoši kvalifikovali do krajského kola. Přejeme našemu týmu mnoho basketbalového štěstí v dalších utkáních krajského kola.

Sestava: Marek Jüttner, Michal Slovák, Patrik Huska, Adam Cíleček, Erik Svoboda, Dan Vejr, František Racek, David Lahoda, Roman Slovák, Martin Kocman

Výsledky:

Semifinále:  Bakalka – ZŠ Zemědělská     31:6

                     ZŠ nám. Svornosti – ZŠ Sirotkova   24:10

O 3. místo: ZŠ Zemědělská – ZŠ Sirotkova  27:13

Finále:       Bakalka - ZŠ nám. Svornosti   45:16

                                                                                                               Sportovní redaktoři, rozhodčí:     Vítek Rygl, Tomáš Chudík