První místa v hodnocení SCIO v rámci kraje

První místa v hodnocení SCIO v rámci kraje

14. 1. 2011Mgr. Pavel Hodál

Jsme rádi, že se můžeme pochlubit výbornými výsledky našich žáků v testování SCIO v rámci Jihomoravského kraje. Ve srovnání základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií obsadili někteří naši žáci první až třetí místo.

viz doprovodný dopis:

Potvrzujeme, že tato škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v testování českého, anglického a německého jazyka, matematiky a obecných studijních předpokladů v rámci projektu Stonožka pro šesté a deváté třídy základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií v první polovině školního roku 2010/2011.

Jmenovitě bychom chtěli vyzvednout tyto naše žáky:

 • Lýdie Vlčková - 3. místo v M
 • Blanka Hýžová - 1. místo v Čj
 • Barbora Pernová - 1. místo v Čj
 • Adéla Kovalíková - 3. místo v M
 • Theodor Švarc - 1. místo v testu obecných studijních předpokladů
 • Zuzana Vrbková - 2. místo v Aj kategorie 9. tř.
 • Mariana Kárová - 2. místo v Aj kategorie 9. tř.
 • Ema Fridrichová - 1. místo v Čj kategorie 6. tříd
 • Ema Fridrichová - 2. místo v M kategorie 6. tříd
 • Ema Fridrichová - 3. místo v testu obecných studijních předpokladů
 • Blanka Hýžová - 1. místo v Aj kategorie 9. tř.