Ples - seznam žáků

Ples - seznam žáků

18. 12. 2015Mgr. Kateřina Janu

Seznam přihlášených žáků na školní ples.

6.A

 

Adéla Procházková

Antonín Dospivák

Zuzana Smejkalová

Jáchym Vérosta

Lenka Kovářová

Marek Tvrdoň

Lukáš Bartakovič

Jana Gruntová

Ondřej Kutý

Tereza Sýkorová

Matyáš Kopecký

Alexandra Štefková

David Lahoda

Karolína Bejčková

Oskar Klíma

Katka Šeďová

Tomáš Dohnal

Monika Rešková

Filip Denko

Lenka Gruntová

Sebastian Randula

Klára Badalíková

David Švábenský

Andrea Krčmářová

24

 

 

 

 

6.B

 

Matyáš Janu

Klára Porhajmová

Roman Slovák

Barbora Mátlová

Lukáš Vostal

Noemi N´gombele

Petr Liška

Maria Tsima

Patrik Huska

Markéta Svobodová

Petr Svoboda

Monika Smějová

Adam Cíleček

Markéta Rotková

Adam P. Dřínovský

Krála Toupaliková

Kryštof Denk

Arianita Lika

Martin Kocman

Bára Hurtová

Kuba Jaško

Erik Svoboda

Katka Penčáková

Michaela Smějová

Krištof Sedláček

25

 

7.A

 

Marek Dostál

Klára Francová

Matěj Chlad

Patricie Kulhánková

Pavel Zeman

Jana Bukaiová

Daniel Mendlík

Vojtěch Rezek

Vojtěch Konečný

Kateřina Kreisová

Martin Dostál

Malvína Andrová

Pavel Knotek

Petra Kokešová

David Čoupek

Sára Petrásková

Martin Svadbík

Eliška Zelníčková

Jakub Zachoval

Markéta Protivánková

Maxmilián Ihm

Eva Ryšková

Maxim Stropsa

Adéla Szewieczková

Kristýna Bubílková

25

 

 

 

7.B

 

Tereza Fortelná

Štěpán Král

Tomáš Hyánek

Anna Adámková

Ondřej Komárek

Beata Pospíšková

Kateřina Turlandová

Machal Krejčí

Nikola Masaříková

Štěpán Huser

Zuzana Šilhanová

Lukáš Sobocik

Dominika Suchá

Martin Pecháček

Johanka Tučková

Adam Špiřík

Stella Marešová

Anna Hrabalová

Stanislav Sychra

Natálie Tichá

Štěpán Mozga

Klára Skulínková

Zdeněk Strniska

23

 

 

7.C

 

Šimon Jakub Tichý

Anna Nezvalová

Oliver Mucha

Filip Kundrát

Nikola Šchvercová

Kryštof Kolář

Vanesa Krásenská

Leana von Halem

Jan Tvrdoň

Bára Cvrkalová

David Fruhbauer

Vojtěch Cyprian

Alex Hrazdirová

Kryštof Konečný

Viktorie Vrbková

Franta Vémala

Eliška Machová

Eduard Kurdiovský

Anna Bystřická

Marek Pospíšil

Anna Zemanová

Jakub Doležal

Stella Jarová

Jakub Bláha

Anna Štěpánková

Mája Macho

26

 

 

 

8.A

 

Anna Pavlovská

Čuhel

Kučera

Vida

Chamzina

Krupička

Vítek Rygl

David Procházka

Vítek Burian

Adéla Buchtová

Lukáš Mach

Tomáš Chudík

12

 

 

8.B

 

Lukáš Svozil

Eliška Procházková

Vendula Čuperová

Lukáš Zedek

Leona Kryštofová

Kamel Nedoma

Nela Kubů

Monika Procházková

Honza Balko

Anna Virčíková

Viktorie Novotná

Jan Coufal

Michaela Šeráková

Vit Reška

Kučerová

Jiří Holík

Kristýna Krejčová

Marek Krejčíř

Alžběta Suškevičová

Lucie Lampová

Amálie Vašíčková

21

 

8.C

 

Adam Reut

Karolína Strašilová

Michaela Šabrňáková

Filip Jarolín

Gabriela Gricová

Filip Juttner

Anežka Šmerdová

Nelly Oravská

Natálie Březinová

Angelika Pišťáčková

Johana Horáková

Bára Burešová

Zdeňka Jurmanová

Klára Miklánková

Bára Burešová

Sára Mewaldová

Bea Hemmelová

Bea Weinbergerová

Karolína Filipská

Adriana Opletalová

20

 

 

9.B

 

Petra Vodičková

Sofia Chomyšyn

Adéla Zedníková

Elizabeth Fopová

Patricie Čajková

Matouš Bártů

Filip Štolfa

Kateřina Žilková

Barbora Kárová

Honza Kubica

Šimon Franc

Nela Štěpková

Tomáš Mička

Sára Pudilová

Jakub Martinek

Filip Hanák

Lucie Havranová

Zdeněk Seják

Veronika Pozdenkovová

Natálie Padělková

Natálie Cejnková

Jakub Řiháček

22

 

 

 

9.C

 

Wismanová Julie

Nachtnebl Michal

Eliška Vavrínková

Otto Eden

Šárka Kramářová

Tomáš Horníček

Chantal Nová

Marek Musil

Míša Kubínová

Tomáš Charvát

Adéla Riedlová

Lucie Svobodová

Micha Kunc

Nicolas Kellner

Natálie Stoklásková

Martin Pech

Jana Kokešová

Aneta Řezníčková

Martina Řezníková

Aneta Němečková

Aneta Weinbergerová

Viktorie Křížová

Andrea Čehovský

Vojta Lang

24