Postřehy herců a zpěváků

Postřehy herců a zpěváků

 *Vánoční zpívání se sborem je pro mě vždy znamením a náladou vánoční. Každým rokem se hrozně těším. Jak už na domov důchodců, kdy děláme radost babičkám a dědečkům, co netrpělivě čekají na naše vystoupení, tak na školní vystoupení, kde maminky, tatínci, babičky, dědečci, sourozenci s příjemným úsměvem sledují naše písně. Vždy z toho mám dobrý pocit, protože Vánoce jsou o radosti, pohodě a rodině. A tak by to mělo být.                

                                                                                                   Markéta Václavková (král, vypravěč, zpěv)• Baví mě zpívat a hrát, takže mi to přišlo jako dobrý nápad. Moc se mi líbilo, jak byli důchodci nadšení, jak se k nám přidali. Dobrý.

                                                                                                    Veronika Clausová (pastýř, zpěv)• Moc se mi to líbilo. Myslím, že se nám to povedlo. Bylo vidět, že z toho měli radost nejen v domově důchodců, ale i někteří rodiče a učitelé při školním vystoupení.

                                                                                                    Kristýna Svobodová (Alžběta, zpěv)• Z Betléma mám hodně dobrý pocit, protože jsme to hodně cvičili a povedlo se nám to. Hlavně se mi líbilo, že s námi zpíval školní sbor. Zaujaly mě kostýmy ostatních. Celkově se mi to hodně líbilo.

                                                                                                    Ondřej Král (anděl)• Myslím, že vystoupení se nám povedla a všichni si to pořádně užili. Jsem ráda, když jsme mohli někoho potěšit a příjemně vánočně naladit.

                                                                                                    Verča Fráňová (zpěv)• Myslím, že jsme to zahráli dobře a bylo dobrý, jak byli ti dědečci a babičky rádi, že jsme za nimi přišli. A včera se nám to taky povedlo, taťkovi se to líbilo.

                                                                                                     Radka Novotníková (hostinský, pastýř)

• Domov důchodců: všichni byli moc rádi, že jsem přišli a byli na nás hodní. Měla jsem z toho dobrý pocit, že jsme udělali něco hezkého.

Školní představení: Překvapilo mě a moc se mi líbilo, že přišlo tolik lidí, které to zajímalo. A nebyli tam jen rodiče.

                                                                                                   Katka Kopecká (Herodes)

 

• Betlém na mě působil velmi příjemně. Myslím, že jsme si užili hodně legrace. Byla jsem ráda, že jsem tam hrála. Moc mě to bavilo. Určitě tam je trochu toho, že jsem se ulila ze školy, ale zase pro dobrou věc. Moc se mi líbilo, jak s námi babičky a dědečci v domově důchodců zpívali. Byl to moc příjemný pocit, když jsem viděla, jak je taková maličkost dokáže potěšit.

                                                                                                   Lucka Nevímová (pastýř)