Jak to u mě vypadá? Takhle...

Jak to u mě vypadá? Takhle...

17. 12. 2008

A teď co jsem za celý zhruba půlrok stihla a nestihla a ještě stihnout chci a budu muset...

 Už jsem si stihla vysloužit pochvalu (ale taky nějakou tu kouli), dobré známky (jen a jen docela), a také jsem dostala nějaký ten diplom, poznala mnoho nových lidí a to nejen tu ve škole, zazpívala si, vyhráli jsme s naší DS Brnkadla také Divadelní přehlídku ve Frenštátu pod Radhoštěm (někdo už ví o čem mluvím) a navštívili také mnoho nesoutěžních přehlídek v Ostravě, tady v Brně, v Hustopečích....no prostě jsem toho zvládla docela moc moc moc...

 

Co bych ještě chtěla stihnout? Tak určitě si musím sehnat nový kostým na Violet (moje postava), OPRAVIT SI ZEMĚPIS u paní učitelky, učit se, učit se, učit se, poznat nové a nové lidi a tyhle Vánoce přežít ve zdraví bez Moravan a bez Káji a bez školy a bez divadla a beze všeho a tak...ale ne bez přátel, co bude pod stromečkem mě ani moc nezajímá, spíž kdo se mnou bude kolem něj...Srdečně pozdravuji a přeji Veselé Vánoce těmto lidem:

 

p. ředitelce

p. uč. Hodálovi

p. uč. Fabiánové

p. uč. Novotnému

p. uč. Hřebíčkové

p. uč. Mazourkové

Ondrovi Královi

Michalovi Šafaříkovi

Jeňovi Vojtkovi

Verče Clausové

Verče Fráňové

celé naší třídě

 

a především mé mimo školní aktivitě DS Brnkadla a Markovi Demlovi

 

Všechny vás, co jste na tomto seznamu, mám upřímě a moc ráda a moc vám děkuji za to, co jste pro mě udělali a vůbec za to že jste...

 

Veselé Vánoce všem a na co se můžete po Vánocích těšit? Přijde se na vás podívat Marek Deml, bývalý spolužák naší školy který teď navštěvuje (ústav x) ) Gymnázium Matyáše Lercha a který nechyběl po celou tu dobu jenom mě...