Matematická miniolympiáda ve 4. ročníku - výsledky

Matematická miniolympiáda ve 4. ročníku - výsledky

 

Ve středu 11.3.2009 se uskutečnilo na naší škole školní kolo matematické miniolympiády. Zúčastnili se ho všichni žáci 4. ročníku. Žáci řešili celkem 15 zajímavých úloh. Přitom nestačilo perfektně ovládat  jen matematické operace, ale bylo potřeba zapojit  také svoje logické myšlení. 10 řešitelů, kteří získali potřebný počet bodů pro postup, budou reprezentovat naši školu v městském kole matematické miniolympiády. To se bude konat 1. dubna  2009 ve 13.00 na ZŠ Sirotkova.
 
Otáhal Matěj        4.C
Kučera Ondřej     4.A
Dang Anh Duc Michal 4.B
Daněk Jakub       4.A
Tůma Tadeáš      4.A
Mertl Alexandr     4.A
Jílek Jiří                 4.C
Hrubá Kateřina    4.A
Reška Marek        4.A
Hübner Tomáš    4.C