Naši florbalisté nejlepší v Brně

Naši florbalisté nejlepší v Brně

Mgr. Pavel Novotný

Skvělému úspěchu se podařilo dosáhnout florbalistům 8. a 9. roč. naší školy ve florbalovém turnaji Orion cup. Během celého turnaje nepoznali hořkost porážky a stali se vítězi mezi brněnskými základními školami a postoupili do krajského finále, které se koná 15.1. 2013 ve Slavkově.

Finále se konalo v hale Hattrick na Lesné 13.11.

Naši hráči postupně porazili ZŠ Vedlejší a G M. Lercha. V rozhodujícím zápase s ZŠ Blažkova stačila našemu týmu remíza. Po bezbrankovém poločase jsme brzy obdrželi branku a dlouho to nevypadalo na vyrovnání. Nakonec však po chybě soupeře proměnil samostatný únik Aleš Kala a 20 sekund před koncem rozhodl o postupu Bakalky.

Sestava Bakalky: Jan Němec (brankář), Václav Šmatera, Sebastian Bajgar, Adam Nazarov, Matouš Vojtek, Aleš Kala, Jonáš Víteček, Daviv Boušek, Alex Svoboda, Tomáš Hübner

Nejlepší hráči Bakalky: Aleš Kala, Jan Němec

V příloze výsledky Bakalky a fotogalerie

Florbal na Bakalce